Štart sezóny
Naše mužstvo už má uvodné dva zápasy za sebou. Výsledkom 1:3 a 0:3 by sa zdalo, že zápasy boli celkom jednoznačné a ono to je zčasti pravda. Z družstvom Chotour sme síce prvý set bez problémov vyhrali a zdalo sa že to pôjde ako po masle, no stratili sme sa v zápase ako ihla v kope sena a pozbierať sme sa nestihli dostali sme tri sety za sebou pričom v poslednom to už bolo dosť katastrofálne. Otriasli sme zo seba prvú prehru a hneď o pár dní nás na domácej palubovke čakal majster posledných dvoch ročníkov, ŠKP. S voľnosťou akou sa náš tým prezentoval, sme dokázali odolávať útokom súpera a občas sme ich prekvapili našou dobrou hrou (pozn. niekedy sme prekvapili aj sami seba).Vďaka publiku, ktoré tvorilo väčšinou opačné pohlavie, za čo sa im týmto chceme poďakovať, a ktoré vyhecovalo našu snahu na maximum, boli všetky tri sety boli vcelku vyrovnané, pričom v treťom dejstve sme dokonca siahali k víťazstvu , no dobrá taktika a skúsenosti starších hráčov za sieťkou, nás k takémuto zdramatizovaniu stavu nepustili. Tretí zápas sa hrá 5.novembra (Štvrtok) na Bukoveckej základnej škole. Určite sa budeme snažiť získať prvé víťazstvo a prosíme všetkých ktorí môžu prísť povzbudiť nech prídu. S pozdravom Pavľuk.